Kleur
- GrijsGrijs 107
- WitWit 43
- ZwartZwart 43
- BruinBruin 51
- BlauwBlauw 33
- GroenGroen 37
- BeigeBeige 32
- CremeCreme 41
- AntracietAntraciet 29
- ZilverZilver 12
- RozeRoze 13
- GoudGoud 6
- GeelGeel 9
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 6
KoperKoper 3- OranjeOranje 3
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 61–72 of 410 resultsSorted by popularity
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Beige F3
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Beige |
Stabigo Pebble S bali black 30×30 cm
€14.99 – €84.70Price range: €14.99 through €84.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22.5KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S asian tan 30×30 cm
€14.99 – €84.70Price range: €14.99 through €84.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22.5KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht groen met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €115.00Price range: €6.99 through €115.00| Eancode | 8719699052703 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht groen met rand |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Black-Metal 28×30 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat + glans |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 280×300 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Azure Blue Speckle Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Coins Badkamer Tegel Round – Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Scheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Hexagonale F67 (nickel) 15×17 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs |
Terre d’Azur Porto Tegel 10x10cm Zwart Azabache metal
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 10 cm |
| Sheets per doos | 100 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Licht Groen Gespikkeld Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €115.66Price range: €6.99 through €115.66| Eancode | 8719699053656 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Tegelmaat | 23x98mm |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 11,33 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Oranje Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95| Eancode | 8719699052260 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Oranje |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Oranje |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 05 Light Gray Marmer 10×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 100×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















