Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Stabigo Hor Y 70 cream 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×150 mm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 50 light gray 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×150 mm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 50 cream 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×150 mm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 50 cream 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×150 mm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 30 gray 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×150 mm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Hor Y 30 cream 30×15 cm
€14.99 – €93.50Price range: €14.99 through €93.50| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×150 mm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Badkamer Y cream 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Badkamer Y black gray 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Badkamer Y Gray Marmer 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Ovaal Badkamer Tegel – Suntraw – Crème Mix – Beige/ Crème/ Bruin Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Bruin, Creme |
| Kleurserie | Crème Mix |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Ovaal Badkamer Tegel – Mix Grijs Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Kleurserie | Grijs Mix |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Visgraat Badkamer Tegel Kiezel – Antraciet – Zilver Grijs Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |

























