Kleur
Vorm
Showing all 10 resultsSorted by popularity
Stone Line Visgraat Badkamer Tegel Kiezel – Suntraw – Beige / Bruin Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €45.00Price range: €6.99 through €45.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052116 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 247×318 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,44 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Extra Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €49.00Price range: €6.99 through €49.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Zwart Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €119.00Price range: €6.99 through €119.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Chevron Wit Glans 28,3×27,7 – Rechthoek, visgraat Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€14.23 – €132.19Price range: €14.23 through €132.19
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Chevron Blauw Glans 28,3×27,7 – Rechthoek, visgraat Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€16.76 – €157.48Price range: €16.76 through €157.48
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Surfaces Delta Goud 28,1×28,3 – Visgraat Wandtegels Metaal
€16.00 – €173.80Price range: €16.00 through €173.80
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Surfaces Delta Koper 28,1×28,3 – Visgraat Wandtegels Metaal
€16.00 – €173.80Price range: €16.00 through €173.80
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Visgraat Badkamer Tegel Kiezel – Antraciet – Zilver Grijs Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Extra Zwart Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €94.76Price range: €6.99 through €94.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052123 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 247×318 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,44 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |








