Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Samora Black 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Samora White Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Wit |
Terre d’Azur Samora White 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Samora Green Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Groen |
Terre d’Azur Samora Green 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Sheets per doos | 15 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F68
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons, Goud |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F50 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F157 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F46 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F43 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F17 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Hexagonale 15×17 cm F4 Matt
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 15 x 17 cm |
| Sheets per doos | 27 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |

























