Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Gerona Reseda Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Gerona Royal Navy 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Gerona Honey Yellow 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Geel |
Terre d’Azur Gerona Salmon Pink 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Roze |
Terre d’Azur Gerona Black 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Gerona Victorian Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Terre d’Azur Gerona Sisal 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Bruin |
Terre d’Azur Gerona Lake-Green 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs, Groen |
Terre d’Azur Gerona Ivory 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Beige, Creme |
Terre d’Azur Gerona Blanco 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Samora Beige Mat 10×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 10 x 20 cm |
| Sheets per doos | 23 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Beige |
Terre d’Azur Samora Black Gold 20×20 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 20 x 20 cm |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Kleur | Goud, Zwart |

























