Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Gerona Rustic Oro 7,5×30 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat Metaal |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons |
Terre d’Azur Gerona Rustic Plata 7,5×30 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat Metaal |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Grijs |
Terre d’Azur Gerona F76 Matt 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat Metaal |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Koper |
Terre d’Azur Gerona F68 Matt 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat Metaal |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Brons |
Terre d’Azur Gerona F67 Matt 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat Metaal |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zilver |
Terre d’Azur Gerona Royal Navy Mate 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Gerona Honey Yellow Mate 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Geel |
Terre d’Azur Gerona Salmon Pink Mate 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Roze |
Terre d’Azur Gerona Black Mate 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Terre d’Azur Gerona Blanco Mat 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Wit |
Terre d’Azur Gerona Ocean Blue 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Gerona Royal Fuchsia 30×7,5 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 7,5 x 30 cm |
| Sheets per doos | 22 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Rood |

























