Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Kwarts Grijs 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.58 – €249.67Price range: €22.58 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Quartz |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Kwarts Zwart 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.58 – €249.67Price range: €22.58 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Quartz |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Planeet Goud 30×30 – Rond Wandtegels Glas
€39.27 – €440.86Price range: €39.27 through €440.86| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Planeet |
| Vorm | Rond |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Goud |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Perla Waterpas Wit 26,5×26,5 – Kiezels Wand en vloer Natuursteen
€11.95 – €111.96Price range: €11.95 through €111.96| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Perla |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 20 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Perla Niveau Gemengd 26,5×26,5 – Kiezels Wand en vloer Natuursteen
€11.95 – €111.96Price range: €11.95 through €111.96| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Perla |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 20 mm |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Nacar Steen 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€25.11 – €280.02Price range: €25.11 through €280.02| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Nacar |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,03 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Beige, Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Nacar Arena 30×30 – Rechthoek Wandtegels Natuursteen
€25.11 – €280.02Price range: €25.11 through €280.02| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Nacar |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,03 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige, Grijs, Wit, Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Mojave Zout 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.32 – €249.67Price range: €22.32 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Mojave |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Mojave Grafiet 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.32 – €249.67Price range: €22.32 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Mojave |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Metro Wit 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Metro |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,07 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Marmol Ares 30×30 – Vierkant Wand en vloer Natuursteen
€18.28 – €201.12Price range: €18.28 through €201.12| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Marmol |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige, Bruin, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Luxor Zilver 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€23.33 – €261.81Price range: €23.33 through €261.81| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Luxor |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,98 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























