Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Surfaces Bèta Zilver 31×31 – Vierkant Wandtegels Metaal
€17.27 – €188.98Price range: €17.27 through €188.98| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Metaal |
| Subserie | Surfaces |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 31×31 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Surfaces Alfa Zilver 28,3×24,5 – Hexagon Wandtegels Metaal
€14.23 – €152.56Price range: €14.23 through €152.56| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Metaal |
| Subserie | Surfaces |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 28,3×24,5 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Strepen Zonsondergang 30,2×30,7 – Rechthoek Wandtegels Glas
€20.81 – €231.46Price range: €20.81 through €231.46| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Strepen |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30,2×30,7 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,13 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Selfie zilveren mal 30,2×30,6 – Rechthoek Wandtegels Glas
€24.60 – €273.95Price range: €24.60 through €273.95| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Selfie |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30,2×30,6 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,11 |
| Dikte | 5 mm |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Selfie Zilver Roest 30,2×30,6 – Rechthoek Wandtegels Glas
€21.82 – €240.57Price range: €21.82 through €240.57| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Selfie |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30,2×30,6 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,11 |
| Dikte | 5 mm |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Selfie zilveren schuine rand 30,2×30,6 – Rechthoek Wandtegels Glas
€21.82 – €240.57Price range: €21.82 through €240.57| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Selfie |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30,2×30,6 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,11 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Selfie Zilver 30,2×30,6 – Rechthoek Wandtegels Glas
€18.78 – €207.19Price range: €18.78 through €207.19| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Selfie |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30,2×30,6 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,11 |
| Dikte | 5 mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Selfie Koper 30,2×30,6 – Rechthoek Wandtegels Glas
€18.78 – €207.19Price range: €18.78 through €207.19| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Selfie |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30,2×30,6 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,11 |
| Dikte | 5 mm |
| Kleur | Koper |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Safari Luipaard 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.07 – €243.60Price range: €22.07 through €243.60| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Safari |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige, Bruin, Grijs, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Safari Olifant 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.07 – €243.60Price range: €22.07 through €243.60| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Safari |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Blauw, Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Kwarts Wit 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.58 – €249.67Price range: €22.58 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Quartz |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Kwarts Rood 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€22.58 – €249.67Price range: €22.58 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Quartz |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Rood |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























