Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Ibiza Wit 26×30 – Driehoek Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€15.75 – €147.37Price range: €15.75 through €147.37| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Ibiza |
| Vorm | Driehoek |
| Sheetmaat | 26×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Ibiza Blauwgroen 26×30 – Driehoek Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€15.75 – €147.37Price range: €15.75 through €147.37| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Ibiza |
| Vorm | Driehoek |
| Sheetmaat | 26×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Zeshoek Wit Mat 26×30 – Hexagon Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€11.72 – €110.35Price range: €11.72 through €110.35| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Zeshoek |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 26×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Zeshoek Zwart Mat 26×30 – Hexagon Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€11.72 – €110.35Price range: €11.72 through €110.35| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Zeshoek |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 26×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Vlam Grijs Glans 28 x 24,6 – Arabesk Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€11.70 – €109.43Price range: €11.70 through €109.43| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Vlam |
| Vorm | Lantaarn |
| Sheetmaat | 28 x 24,6 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,69 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Dublin Wit Glans 30×30,6 – Ovaal Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Dublin |
| Vorm | Ovaal |
| Sheetmaat | 30×30,6 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0.92 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Dublin Karamel Glans 30×30,6 – Ovaal Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Dublin |
| Vorm | Ovaal |
| Sheetmaat | 30×30,6 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0.92 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Bruin |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Kubus Grijs 26,74×30,9 – Ruit Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€13.98 – €127.13Price range: €13.98 through €127.13| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Kubus |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 26,74×30,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Chevron Wit Glans 28,3×27,7 – Rechthoek, visgraat Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€14.23 – €132.19Price range: €14.23 through €132.19| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Chevron |
| Vorm | Rechthoek, Visgraat |
| Sheetmaat | 28,3×27,7 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Chevron Blauw Glans 28,3×27,7 – Rechthoek, visgraat Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€16.76 – €157.48Price range: €16.76 through €157.48| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Chevron |
| Vorm | Rechthoek, Visgraat |
| Sheetmaat | 28,3×27,7 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Surfaces Delta Goud 28,1×28,3 – Visgraat Wandtegels Metaal
€16.00 – €173.80Price range: €16.00 through €173.80| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Metaal |
| Subserie | Surfaces |
| Vorm | Visgraat |
| Sheetmaat | 28,1×28,3 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Goud |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Surfaces Delta Koper 28,1×28,3 – Visgraat Wandtegels Metaal
€16.00 – €173.80Price range: €16.00 through €173.80| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Metaal |
| Subserie | Surfaces |
| Vorm | Visgraat |
| Sheetmaat | 28,1×28,3 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Koper |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























