Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Penny Grijs Mat 31,5×29,1 – Rond Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.97 – €122.08Price range: €12.97 through €122.08| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Penny |
| Vorm | Rond |
| Sheetmaat | 31,5×29,1 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Penny Grijs Glans 31,5×29,1 – Rond Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.97 – €122.08Price range: €12.97 through €122.08| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Penny |
| Vorm | Rond |
| Sheetmaat | 31,5×29,1 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Penny goud 29,1×31,5 – Rond Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€19.79 – €185.30Price range: €19.79 through €185.30| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Penny |
| Vorm | Rond |
| Sheetmaat | 29,1×31,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Goud |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Penny Zwart Mat 31,5×29,1 – Rond Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€13.22 – €122.08Price range: €13.22 through €122.08| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Penny |
| Vorm | Rond |
| Sheetmaat | 31,5×29,1 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Octogon Wit Mat 29,5×29,5 – Octagon Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.46 – €117.02Price range: €12.46 through €117.02| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Octogon |
| Vorm | Octagon |
| Sheetmaat | 29,5×29,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Octogon Zwart Mat 29,5×29,5 – Octagon Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€13.56 – €127.13Price range: €13.56 through €127.13| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Octogon |
| Vorm | Octagon |
| Sheetmaat | 29,5×29,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Mykonos Blauw 31,2×27 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€22.07 – €205.53Price range: €22.07 through €205.53| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Mykonos |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 31,2×27 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,84 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lyon Grijs Taupe 30×30 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€14.74 – €137.25Price range: €14.74 through €137.25| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Lyon |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lyon Blauw 30×30 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€14.74 – €137.25Price range: €14.74 through €137.25| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Lyon |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lyon Wit 30×30 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€14.74 – €137.25Price range: €14.74 through €137.25| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Lyon |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Linea Wintertaling 28,41×29,61 – Rechthoek Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€17.52 – €162.54Price range: €17.52 through €162.54| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Linea |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 28,41×29,61 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,01 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lantaarn Wit Glans 25,92×26,7 – Arabesk Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€11.95 – €111.96Price range: €11.95 through €111.96| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Lantaarn |
| Vorm | Lantaarn |
| Sheetmaat | 25,92×26,7 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,69 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























