Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Terra Grigio 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Terra |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige, Grijs, Groen |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels York Wit Glans 26,5×30,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.97 – €119.55Price range: €12.97 through €119.55| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | York |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 26,x30,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,82 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels York Rookgrijs Glans 26,5×30,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.97 – €119.55Price range: €12.97 through €119.55| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | York |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 26,x30,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,82 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels York Bone Glans 26,5×30,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.97 – €119.55Price range: €12.97 through €119.55| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | York |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 26,x30,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,82 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Beige, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels York Blend Glans 26,x30,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.97 – €119.55Price range: €12.97 through €119.55| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | York |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 26,x30,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,82 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Beige, Grijs, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Victory Wit Glans 27,51×21,96 – Onregelmatige Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€15.52 – €145.07Price range: €15.52 through €145.07| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Victory |
| Vorm | Overig |
| Sheetmaat | 27,51×21,96 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,60 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tokio Wit 29×30 – Driehoek Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€18.28 – €170.13Price range: €18.28 through €170.13| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Tokio |
| Vorm | Driehoek |
| Sheetmaat | 29×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tanit Blauw 28,2×24,9 – Arabesk Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€16.90 – €157.48Price range: €16.90 through €157.48| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Tanit |
| Vorm | Lantaarn |
| Sheetmaat | 28,2×24,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,70 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Sevilla Gris Glans 35,3×25,5 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Sevilla |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 35,3×25,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Sevilla Blanco Glans 35,3×25,5 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Sevilla |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 35,3×25,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Sevilla Azul Glans 35,3×25,5 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Sevilla |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 35,3×25,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Groen |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Rond Wit 30,4×26,3 – Rond Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€18.28 – €170.13Price range: €18.28 through €170.13| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Rond |
| Vorm | Rond |
| Sheetmaat | 30,4×26,3 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























