Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €69.25Price range: €6.99 through €69.25| Eancode | 8719699052659 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Bianco Marmer Hexagon – Marmer Geprint op Gerecycled Glas, 276×329 mm
€7.99 – €174.99Price range: €7.99 through €174.99| Eancode | 8719699053571 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bianco Marble wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Valencia |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 44x50x5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 276×329 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 11,20 KG |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Army Groen Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €134.50Price range: €6.99 through €134.50| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Army groen |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Dikte | 8mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Navy Blauw Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €134.50Price range: €6.99 through €134.50| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Navy blauw |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Dikte | 8mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Wit Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €47.50Price range: €2.95 through €47.50| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Zwart Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Mist Blauw Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Oil Donker Blauw Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vilar Albaro Sticks Kitkat Intens Donker Groen Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €52.99Price range: €2.95 through €52.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vilar Albaro Sticks Kitkat Emerald Groen Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €52.99Price range: €2.95 through €52.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tour Wit 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Tour |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tour Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Tour |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























