Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Wit Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Donker Blauw Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €89.00Price range: €6.99 through €89.00| EAN | 8719699052741 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Beige Mix Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Geel, Oranje |
| Kleurserie | Beige Mix |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Wit Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €102.25Price range: €6.99 through €102.25| Eancode | 8719699052284 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €103.50Price range: €6.99 through €103.50| Eancode | 8719699052239 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Zwart Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €119.00Price range: €6.99 through €119.00| Eancode | 8719699052109 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 247×318 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,44 |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Cubic – Licht grijs Porselein Geglazuurd 266×305 mm
€6.99 – €101.25Price range: €6.99 through €101.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Cubic |
| Tegelmaat | 48x81mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 266×305 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,95 |
| Kleur | Grijs |
| EAN | 8719699052079 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Vierkant – Nero Anticato Marmer Natural 305×305 mm
€6.99 – €219.95Price range: €6.99 through €219.95| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Nero Anticato |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 1,5 x1,5 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 305×305 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,02 |
| Gewicht per verpakking | 13,88 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Groen Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051225 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Grijs Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €104.00Price range: €6.99 through €104.00| Eancode | 8719699051195 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Grijs |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Roos Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24| Eancode | 8719699051133 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roos |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Paars Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699051034 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Paars Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Paars |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























