Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Elegance Luxe goud 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€22.32 – €249.67Price range: €22.32 through €249.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Ongeglazuurd porseleinen steengoed |
| Subserie | Elegance |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Goud |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Dover Wit 5×5 Anti-slip 30,6×30,6 – Vierkant Wand en vloer Ongeglazuurd porseleinen steengoed
€11.70 – €101.85Price range: €11.70 through €101.85| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Ongeglazuurd porseleinen steengoed |
| Subserie | Dover |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30,6×30,6 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Cotto Grigio 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€20.55 – €228.43Price range: €20.55 through €228.43| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Carnaval |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Indigo Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Paars |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Forest Green Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Indigo Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Paars |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Forest Green Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Terra Glanzend Porselein 296×299 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Bruin |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Mat Zwart Geglazuurd Porselein 296×299 mm
€6.99 – €143.69Price range: €6.99 through €143.69| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053274 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Zwart Geglazuurd Porselein 296×299 mm
€6.99 – €152.15Price range: €6.99 through €152.15| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053274 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 10 Light Gray Marmer 25×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 250×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 4 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























