Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Piano Zwart mat 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€13.73 – €128.74Price range: €13.73 through €128.74| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Piano |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 29,6×29,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Penny Bewolkt 29,1×31,5 – Rond Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€17.77 – €165.07Price range: €17.77 through €165.07| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Penny |
| Vorm | Rond |
| Sheetmaat | 29,1×31,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Blauw, Grijs, Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Honingraat Wit Glans 25,9×25 – Hexagon Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€12.46 – €114.49Price range: €12.46 through €114.49| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Honingraat |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 25,9×25 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,65 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Vlam Wit Glans 28×24,6 – Arabesk Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€11.70 – €109.43Price range: €11.70 through €109.43| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Vlam |
| Vorm | Lantaarn |
| Sheetmaat | 28 x 24,6 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,69 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Dublin Groen Glans 30×30,6 – Ovaal Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Dublin |
| Vorm | Ovaal |
| Sheetmaat | 30×30,6 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0.92 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Groen |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Perla Nero Natura 30×30 – Kiezels Wand en vloer Natuursteen
€13.98 – €132.19Price range: €13.98 through €132.19| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Perla |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 20 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Perla Niveau Grijs 26,5×26,5 – Kiezels Wand en vloer Natuursteen
€11.95 – €111.96Price range: €11.95 through €111.96| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Perla |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 20 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Levend Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€25.11 – €283.05Price range: €25.11 through €283.05| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Levend |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lagos gletsjer 30×30 – Vierkant Wand en vloer Glas
€20.81 – €231.46Price range: €20.81 through €231.46| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Lagos |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Hydra beige 30×30 – Vierkant Wandtegels Natuursteen
€20.30 – €225.39Price range: €20.30 through €225.39| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Hydra |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Beige |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Home Regenboog Wit 32,7×32,7 – Vierkant Wand en vloer Glas
€10.18 – €94.26Price range: €10.18 through €94.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Home |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 32,7×32,7 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,07 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Elementen Beige 30×30 – Vierkant Wandtegels Glas
€19.04 – €210.22Price range: €19.04 through €210.22| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Elementen |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























