Showing 13–24 of 140 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Wit Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050570 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Wit |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Doos of monster | Doos, Monster |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Bruin Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €115.00Price range: €6.99 through €115.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051119 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bruin |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Bruin |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Vierkant – Botticino Anticato Marmer Natural 305×305 mm
€6.99 – €219.95Price range: €6.99 through €219.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Botticino Anticato |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 1,5 x1,5 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 305×305 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,02 |
| Gewicht per verpakking | 13,88 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Licht Blauw Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050648 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Licht Blauw |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €69.25Price range: €6.99 through €69.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Aardbei Rood Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €124.37Price range: €6.99 through €124.37
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050938 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Aardbei Rood |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Blauw Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051270 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Blauw |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Creme Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051126 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Creme |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Terra Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050822 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Terra |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050662 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Terra Mat Porselein 296×299 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Groen Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051287 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |







