Showing 121–132 of 140 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Turqouise Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Ocean Blue Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Mat Antraciet Grijs Ongeglazuurd 75x150mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Sheet maat | 75 x 150mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zilver Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €29.95Price range: €6.99 through €29.95| Eancode | 8719699053694 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zilver |
| Afwerking | Mat Metaal |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud per sheet in m2 | 0,09m2 |
| Gewicht per verpakking | 10,87 |
| Kleur | Zilver |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Beige Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Creme |
| Kleurserie | Beige, Creme |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 100×100 mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Crème Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Wit |
| Kleurserie | Creme |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 100×100 mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
€2.00 – €72.50Price range: €2.00 through €72.50| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 100×100 mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Antraciet Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 100×100 mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Grijs Marmer Ongeglazuurd 75x150mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 75×150 mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Creme Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24| Eancode | 8719699051294 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Creme |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Geel, Oranje |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Grijs Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24| Eancode | 8719699051263 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€4.50 – €119.24Price range: €4.50 through €119.24| Eancode | 8719699051232 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







