Kleur
- GrijsGrijs 107
- WitWit 43
- ZwartZwart 43
- BruinBruin 51
- BlauwBlauw 33
- GroenGroen 37
- BeigeBeige 32
- CremeCreme 41
- AntracietAntraciet 29
- ZilverZilver 12
- RozeRoze 13
- GoudGoud 6
- GeelGeel 9
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 6
KoperKoper 3- OranjeOranje 3
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 217–228 of 410 resultsSorted by popularity
Vilar Albaro Sticks Kitkat Intens Donker Groen Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €52.99Price range: €2.95 through €52.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vilar Albaro Sticks Kitkat Emerald Groen Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €52.99Price range: €2.95 through €52.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Carnaval Zilver 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Carnaval |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Carnaval Bruin 30×30 – Vierkant Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Carnaval |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Bruin |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Turqouise Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Ocean Blue Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Zand Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Beige |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Wit Mat Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Turqouise Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Ocean Blue Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Donker Grijs Geglazuurd Porselein 296×299 mm
€6.99 – €152.15Price range: €6.99 through €152.15| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053274 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















