Kleur
- GrijsGrijs 107
- WitWit 43
- ZwartZwart 43
- BruinBruin 51
- BlauwBlauw 33
- GroenGroen 37
- BeigeBeige 32
- CremeCreme 41
- AntracietAntraciet 29
- ZilverZilver 12
- RozeRoze 13
- GoudGoud 6
- GeelGeel 9
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 6
KoperKoper 3- OranjeOranje 3
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 193–204 of 410 resultsSorted by popularity
Stabigo Badkamer Y Light Gray Marmer 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Azuur Blauw Gespikkeld Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €119.66Price range: €6.99 through €119.66
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053663 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Azuur Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Tegelmaat | 23x98mm |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 11,33 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Grijs Blauw Gespikkeld Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €115.66Price range: €6.99 through €115.66
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053649 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Tegelmaat | 23x98mm |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 11,33 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Zwart Porselein Geglazuurd 296×300 mm
€6.99 – €103.26Price range: €6.99 through €103.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053557 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 22x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Zwart Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053434 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Blauw Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Turquoise Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052956 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Bordeauxrood Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052918 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Bordeauxrood |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Pastel turquoise Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Wit Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Donker Blauw Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €89.00Price range: €6.99 through €89.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















