Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Zwart Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €111.55Price range: €6.99 through €111.55| Eancode | 8719699052420 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Grijs Mix Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €167.35Price range: €6.99 through €167.35| Eancode | 8719699052406 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs Mix |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Extra Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €85.05Price range: €6.99 through €85.05| Eancode | 8719699052208 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Extra Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Kiezel – Tan Kiezels Natural 304×300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Tan |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Kiezel |
| Tegelmaat | Natuurlijk |
| Sheetmaat | 304×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 20 |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Pebbles – Grey Marmer Natural 301×300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Grey |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Kiezel |
| Tegelmaat | Natuurlijk |
| Sheetmaat | 301×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 20,7 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Grijs Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€4.50 – €119.24Price range: €4.50 through €119.24| Eancode | 8719699051256 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Grijs |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Groen Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051164 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051157 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051102 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Cyaan Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.00Price range: €6.99 through €108.00| Eancode | 8719699051096 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Cyaan |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Oranje Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €114.00Price range: €6.99 through €114.00| Eancode | 8719699050907 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Oranje |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Oranje |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050624 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























