Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Badkamer tegels Linea Wit 28,41×29,61 – Rechthoek Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€17.52 – €162.54Price range: €17.52 through €162.54| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Linea |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 28,41×29,61 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,01 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Perla Bianco Natura 30×30 – Kiezels Wand en vloer Natuursteen
€13.98 – €132.19Price range: €13.98 through €132.19| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Perla |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 20 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Marmol Cati 30×30 – Vierkant Wand en vloer Natuursteen
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Marmol |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Beige, Bruin, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Brick Grijs 30 x 30 – Rechthoek Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Brick |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 10 Gray Brown Marmer 25×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 250×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 4 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed mix black, cream & brown 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed mix black & white 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Wit, Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced honed mix brown & cream 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed mix CTBBR 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Bruin, Creme, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed brown asian tan 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Bruin, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S swarthy black 30×30 cm
€14.99 – €84.70Price range: €14.99 through €84.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22.5KG |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S mix asian tan and white (brown&cream) 30×30 cm
€14.99 – €84.70Price range: €14.99 through €84.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22.5KG |
| Kleur | Bruin, Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























