Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
Steenstrips 07 Light Brown Marmer 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 06 Gray Brown Marmer 20×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 04 Gray Brown Marmer20x50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052949 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mosterd |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Geel, Goud |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Groen Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Extra Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €49.00Price range: €6.99 through €49.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Groen Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051218 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Groen |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Red Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €124.37Price range: €6.99 through €124.37
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050921 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Red |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050549 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Badkamer tegels Piano Kitkat Fingers Wit 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€16.25 – €149.89Price range: €16.25 through €149.89
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























