Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Wit Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 97x97x6,5 mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 297×297 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 13,80 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699053878 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed greeny swarthy 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Bruin, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 1 x 4.8 Grey 30×30 cm
€14.99 – €106.70Price range: €14.99 through €106.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker blauw Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €109.20Price range: €6.99 through €109.20| Eancode | 8719699053519 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Blauw |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Coins Badkamer Tegel Round – Antracite / Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zilver |
| Kleurserie | Antracite, Creme |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Scheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Zwart / Blauw / Groen Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Blauw, Groen, Zwart |
| Kleurserie | Blauw, Groen, Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Beige / Rose Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Kleurserie | Beige, Rose |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €45.00Price range: €6.99 through €45.00| Eancode | 8719699052116 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 247×318 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,44 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Vierkant – Cararra Anticato Marmer Natural 305×305 mm
€6.99 – €219.95Price range: €6.99 through €219.95| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Cararra Anticato |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 1,5 x1,5 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 305×305 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,02 |
| Gewicht per verpakking | 13,88 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Pebbles – Dark Grey Marmer Natural 300×300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Dark Grey |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Kiezel |
| Tegelmaat | Natuurlijk |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 20,7 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Midden Blauw Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051201 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Midden Blauw |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050976 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























