Filteren
Kleur
- GrijsGrijs 168
- WitWit 121
- ZwartZwart 77
- BruinBruin 66
- BlauwBlauw 61
- GroenGroen 57
- BeigeBeige 50
- CremeCreme 42
- AntracietAntraciet 32
- ZilverZilver 26
- RozeRoze 20
- GoudGoud 14
- GeelGeel 14
- RoodRood 14
- PaarsPaars 8
- BronsBrons 6
KoperKoper 5- OranjeOranje 5
Vorm
Merk
Vloer of wand
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Grijs Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78| Eancode | 8719699053236 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Zwart / Antracite Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Kleurserie | Zwart / Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Kiezel – Dark Grey Kiezels Natural 303×300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Dark Grey |
| Afwerking | Not impregnated |
| Materiaal | Natuursteen |
| Subserie | Natural |
| Vorm | Kiezel |
| Tegelmaat | Natuurlijk |
| Sheetmaat | 303×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1 |
| Gewicht per verpakking | 20 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Groen Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24| Eancode | 8719699051287 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Off white Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€4.50 – €119.24Price range: €4.50 through €119.24| Eancode | 8719699051249 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Off white |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Creme Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699050846 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Creme |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Creme, Geel |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €35.00Price range: €6.99 through €35.00| Eancode | 8719699050778 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht groen met rand Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €127.00Price range: €6.99 through €127.00| Eancode | 8719699050310 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht groen met rand |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 12,05 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Greige Cafe Latte Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Beige |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Piano Kitkat Fingers Groen 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€17.52 – €163.23Price range: €17.52 through €163.23| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Piano |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 29,6×29,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Groen |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Lagos grijs zwart mix 30×30 – Vierkant Wand en vloer Glas
€18.53 – €207.19Price range: €18.53 through €207.19| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Lagos |
| Vorm | Vierkant |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Turqouise Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

























