Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 37–48 of 72 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €76.75Price range: €6.99 through €76.75| Eancode | 8719699051423 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €72.00Price range: €6.99 through €72.00| Eancode | 8719699051386 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Porselein Geglazuurd 300x300mm
€6.99 – €95.00Price range: €6.99 through €95.00| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300x300mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Grijs |
| EAN | 8719699052550 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €69.25Price range: €6.99 through €69.25| Eancode | 8719699052659 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Bordeaux Metallic 13×13
€8.85 – €80.85Price range: €8.85 through €80.85| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Rood |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Koper Metallic 13×13
€8.85 – €80.85Price range: €8.85 through €80.85| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Koper |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Goud Metallic 13×13
€8.85 – €80.85Price range: €8.85 through €80.85| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Goud |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Prestige Marquina 90*90 Inhoud doos 1,62m2
€5.65 – €90.15Price range: €5.65 through €90.15| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 900×900 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Prestige Marquina 60*60 Inhoud doos 1,08m2
€4.80 – €42.99Price range: €4.80 through €42.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 600×600 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Prestige Calacatta 90*90 Inhoud doos 1,62m2
€5.65 – €90.15Price range: €5.65 through €90.15| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 900×900 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Prestige Calacatta 60*60 Inhoud doos 1,08m2
€4.80 – €42.99Price range: €4.80 through €42.99| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 600×600 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Milestone Zwart 90*90 Inhoud doos 1,62m2
€5.65 – €90.15Price range: €5.65 through €90.15| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 900×900 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Doos of monster | Doos, Monster |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







