Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 13–24 of 72 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Geglazuurd 309×309 mm
€6.99 – €62.65Price range: €6.99 through €62.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050426 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,95 |
| Gewicht per verpakking | 12,46 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Rood Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€3.95 – €128.65Price range: €3.95 through €128.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Porselein Geglazuurd 309×309 mm
€6.99 – €62.65Price range: €6.99 through €62.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 309×309 mm – Originele artikel
€6.99 – €62.65Price range: €6.99 through €62.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Zand Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Dambord Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 300×300 mm
€6.99 – €89.96Price range: €6.99 through €89.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051522 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Dambord Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Voegmaat | 2,5mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Antraciet Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €76.75Price range: €6.99 through €76.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052574 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Antraciet |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Schaakbord Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €95.95Price range: €6.99 through €95.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053311 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Schaakbord |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Dambord Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €99.00Price range: €6.99 through €99.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Dambord Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
| EAN | 8719699051393 |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €79.16Price range: €6.99 through €79.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052512 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €79.15Price range: €6.99 through €79.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 309×309 mm
€6.99 – €42.00Price range: €6.99 through €42.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







