Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 13–24 of 92 resultsSorted by popularity
Badkamertegel Sticks Kitkat Coral Oranje Roze Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Oranje, Roze |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Handvorm Goud 5×25
€8.85 – €80.85Price range: €8.85 through €80.85| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 50×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Goud |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Groen Grijs Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052796 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Extra Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €85.05Price range: €6.99 through €85.05| Eancode | 8719699052208 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Extra Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Nero Portoro 60*120 glans Inhoud doos 1,44m2
€3.60 – €51.26Price range: €3.60 through €51.26| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 600×1200 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Goud |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Zenya Groen 7,5×30 Inhoud doos 0,5m2
€5.45 – €25.73Price range: €5.45 through €25.73| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 75×300 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Handvorm Appelgroen 5×25
€6.95 – €61.95Price range: €6.95 through €61.95| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 50×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Fern Licht Groen Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Pastel turquoise Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052772 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Pastel Turquoise |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Wit Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €103.50Price range: €6.99 through €103.50| Eancode | 8719699052239 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Tempo Beige 6,5×25 Inhoud doos 0,82m2
€6.85 – €49.08Price range: €6.85 through €49.08| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 65×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Beige |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






