Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 18 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Forest Green Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €94.99Price range: €6.99 through €94.99| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Cafe Latte Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €110.00Price range: €6.99 through €110.00| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Beige |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Azure Blue Speckle Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoekig- Wit Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.18Price range: €6.99 through €66.18| Eancode | 8719699053489 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€4.50 – €99.00Price range: €4.50 through €99.00| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| EAN | 8719699052222 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Turqouise Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Groen Grijs Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052796 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Extra Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €85.05Price range: €6.99 through €85.05| Eancode | 8719699052208 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Extra Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek- Pastel turquoise Porselein Geglazuurd 291×296 mm
€6.99 – €94.56Price range: €6.99 through €94.56| Eancode | 8719699052772 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Pastel Turquoise |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45X95mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 291×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 11,42 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Wit Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €103.50Price range: €6.99 through €103.50| Eancode | 8719699052239 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,56 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rechthoek – Mat Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 23x73x6 mm
€6.99 – €79.99Price range: €6.99 through €79.99| Eancode | 8719699053120 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mat grijs |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rechthoek |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 10,50 |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




