Kleur
- GrijsGrijs 12
- WitWit 19
- ZwartZwart 12
- BlauwBlauw 2
- GroenGroen 2
- CremeCreme 1
- RozeRoze 1
- BronsBrons 1
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 43 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon- Brons Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €29.25Price range: €6.99 through €29.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht groen met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €115.00Price range: €6.99 through €115.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 18 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052864 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht Grijs met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Carrara Wit Porselein Print 281×325 mm
€6.99 – €89.00Price range: €6.99 through €89.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052628 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Carrara Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 12,05 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €90.95Price range: €6.99 through €90.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051652 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht groen met rand Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €127.00Price range: €6.99 through €127.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Carrara Wit Porselein Print 256×296 mm
€6.99 – €106.36Price range: €6.99 through €106.36
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052635 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Carrara Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 95x110mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 256×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,76 |
| Gewicht per verpakking | 14,87 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €93.56Price range: €6.99 through €93.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051706 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050549 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 36 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052857 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |




