Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 115 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Café Latte Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €124.49Price range: €6.99 through €124.49| Eancode | 8719699053588 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Cafe Latte |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Creme |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Roze Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €117.00Price range: €6.99 through €117.00| Eancode | 8719699053601 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Gespikkeld Azuur blauw Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27| Eancode | 8719699053465 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Azuur Blauw, Blauw, Donker Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Regenwoud Groen Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.34Price range: €6.99 through €135.34| Eancode | 8719699053595 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Regenwoud Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Blauw Grijs Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78| Eancode | 8719699053281 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon- Brons Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €29.25Price range: €6.99 through €29.25| Eancode | 8719699053175 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Brons |
| Afwerking | Metaal |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud per sheet in m2 | 0,091m2 |
| Gewicht per m2 | 12,09 |
| Kleur | Brons |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Forest Green Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €94.99Price range: €6.99 through €94.99| Eancode | 8719699053472 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 291×297 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,86 |
| Gewicht per verpakking | 10,7 |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Wit Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €79.00Price range: €6.99 through €79.00| Eancode | 8719699053427 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Terra Rood Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.24Price range: €6.99 through €135.24| Eancode | 8719699053243 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Terra Rood |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Wit Porselein Geglazuurd 296×300 mm
€6.99 – €103.26Price range: €6.99 through €103.26| Eancode | 8719699053533 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 22x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Gespikkeld Lichtgroen Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27| Eancode | 8719699053458 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Vintage Pink Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €134.50Price range: €6.99 through €134.50| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Vintage Pink |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Dikte | 8mm |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page












