Kleur
- GrijsGrijs 16
- WitWit 26
- ZwartZwart 18
- BruinBruin 5
- BlauwBlauw 12
- GroenGroen 10
- CremeCreme 1
- RozeRoze 2
- GeelGeel 3
- RoodRood 3
- PaarsPaars 4
- OranjeOranje 2
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 93 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €42.00Price range: €6.99 through €42.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052437 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 10,67 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Mat Wit Porselein Geglazuurd 296×300 mm
€6.99 – €105.65Price range: €6.99 through €105.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053540 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 22x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Wit Mat Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053410 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Turquoise Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.60Price range: €6.99 through €119.60
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053526 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Wit Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050969 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Licht Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €35.00Price range: €6.99 through €35.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050754 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Licht Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Mat Stracciatella Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €137.50Price range: €6.99 through €137.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw/ Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050785 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw, Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Octagon – Wit en Zwart Porselein Geglazuurd 295×295 mm
€6.99 – €55.00Price range: €6.99 through €55.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052185 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit en Zwart |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Octagon |
| Tegelmaat | 56×56+23×23 |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 295×295 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 11,95 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Super Zwart Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €56.97Price range: €6.99 through €56.97
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050716 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Zwart |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Roze Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051300 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Roze |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Wit Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050570 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Wit |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Doos of monster | Doos, Monster |
















