Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 52 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Octagon – Wit en Zwart Porselein Geglazuurd 295×295 mm
€6.99 – €55.00Price range: €6.99 through €55.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052185 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit en Zwart |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Octagon |
| Tegelmaat | 56×56+23×23 |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 295×295 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 11,95 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Super Zwart Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €56.97Price range: €6.99 through €56.97
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050716 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Zwart |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Basketweave – Wit en Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €107.96Price range: €6.99 through €107.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052055 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit en Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Basketweave |
| Tegelmaat | 23×48+10,5×10,5 |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11,67 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 18 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052864 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Mat Zwart Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €107.40Price range: €6.99 through €107.40
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053670 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Ovaal |
| Tegelmaat | 23x98mm |
| Voegmaat | 2 mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Gewicht per verpakking | 11,33 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Glossy Zwart Geglazuurd Porselein 296×299 mm
€6.99 – €143.69Price range: €6.99 through €143.69
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Mat Zwart Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053502 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €93.56Price range: €6.99 through €93.56
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051706 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Dambord Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 300×300 mm
€6.99 – €89.96Price range: €6.99 through €89.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051522 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Dambord Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Voegmaat | 2,5mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050549 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 36 black dots 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052857 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |















