Showing all 7 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Roze Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €117.00Price range: €6.99 through €117.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053601 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Vintage Pink Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €134.50Price range: €6.99 through €134.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Roze Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051300 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Roze |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Roze Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €119.66Price range: €6.99 through €119.66
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Roos Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051133 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roos |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Roze Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053328 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Roze |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Roze |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Extra Wit Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €113.75Price range: €6.99 through €113.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page









