Showing all 6 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Terra Rood Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.24Price range: €6.99 through €135.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053243 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Terra Rood |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Aardbei Rood Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €124.37Price range: €6.99 through €124.37
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050938 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Aardbei Rood |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Terra Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050822 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Terra |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Rood Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€3.95 – €128.65Price range: €3.95 through €128.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Red Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €124.37Price range: €6.99 through €124.37
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050921 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Red |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Rood |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Rood Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






