Showing 1–12 of 28 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Regenwoud Groen Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.34Price range: €6.99 through €135.34
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053595 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Regenwoud Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Forest Green Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €94.99Price range: €6.99 through €94.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Gespikkeld Lichtgroen Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €103.27Price range: €6.99 through €103.27
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053458 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Turquoise Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.60Price range: €6.99 through €119.60
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053526 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Olijf Groen Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €69.25Price range: €6.99 through €69.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Groen Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.34Price range: €6.99 through €135.34
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053250 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Picket- Groen Grijs Porselein Geglazuurd 258×313 mm
€6.99 – €93.15Price range: €6.99 through €93.15
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053342 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Groen Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Picket |
| Tegelmaat | 48x195mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 258×313 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,81 |
| Gewicht per verpakking | 12,84 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Oceaan Groen Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053304 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Oceaan Groen |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Turquoise Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053298 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | turquoise |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Blauw, Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Ultra Licht Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €35.00Price range: €6.99 through €35.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050754 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Ultra Licht Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw/ Groen Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050785 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Groen |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw, Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht groen met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €115.00Price range: €6.99 through €115.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











