Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 1–12 of 51 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Blauw Grijs Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053281 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw/ Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Licht Grijs Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053229 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht Grijs met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Grijs Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053236 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Kiezel – Dark Grey Kiezels Natural 303×300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050976 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Terra Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050808 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Terra |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 309×309 mm – Originele artikel
€6.99 – €62.65Price range: €6.99 through €62.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Antraciet Porselein Ongeglazuurd, R11 309×309 mm
€6.99 – €76.75Price range: €6.99 through €76.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052574 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Antraciet |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 48×48 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 309×309 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,96 |
| Gewicht per verpakking | 11,52 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Grijs Mix Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €167.35Price range: €6.99 through €167.35
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Natural Stone Badkamer Tegel Kiezel – Tan Kiezels Natural 304×300 mm
€6.99 – €129.95Price range: €6.99 through €129.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Donker Grijs Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€4.50 – €119.24Price range: €4.50 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051256 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Grijs |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |












