Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing all 6 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Geel Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €135.24Price range: €6.99 through €135.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053267 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Geel |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Vinger |
| Tegelmaat | 20x145mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 296×299 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Gewicht per verpakking | 14,20 |
| Kleur | Geel |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Geel gevlamd Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €98.95Price range: €6.99 through €98.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Creme Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050846 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Creme |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Creme, Geel |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Geel Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €114.00Price range: €6.99 through €114.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050891 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Geel |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Geel |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Geel Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €185.95Price range: €6.99 through €185.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Creme Glas Parelmoer Serie 322×322 mm
€6.99 – €119.24Price range: €6.99 through €119.24
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051294 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Creme |
| Afwerking | Parelmoer |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Parelmoer Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Geel, Oranje |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |






