Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 25–36 of 114 resultsSorted by popularity
Badkamer tegels Tijd Grijs 30×30 – Rechthoek Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Tijd |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Piano Ossido Mat 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€17.52 – €163.23Price range: €17.52 through €163.23| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Piano |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 29,6×29,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Rood |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Piano Zwart mat 29,6×29,9 – Rechthoek Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€13.73 – €128.74Price range: €13.73 through €128.74| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Piano |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 29,6×29,9 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,89 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Zwart |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 10 Light Gray Marmer 25×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 250×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 4 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 10 Gray Marmer 25×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 250×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 4 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 08 Light Brown Marmer 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Bruin |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 08 Light Gray Marmer 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 08 Gray Brown Marmer 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 08 Gray Marmer 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 06 Light Gray Marmer 20×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 200×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 5 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 04 Gray Marmer 20×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 200×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 5 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 03 Gray Brown Marmer 10×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 100×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page










