Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 13–24 of 73 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht Grijs met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Mykonos-smaragd 31,2×27 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€22.07 – €205.53Price range: €22.07 through €205.53
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Carrara Wit Porselein Print 281×325 mm
€6.99 – €89.00Price range: €6.99 through €89.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052628 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Carrara Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 12,05 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Licht groen met rand Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €127.00Price range: €6.99 through €127.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Carrara Wit Porselein Print 256×296 mm
€6.99 – €106.36Price range: €6.99 through €106.36
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052635 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Carrara Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 95x110mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 256×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,76 |
| Gewicht per verpakking | 14,87 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mosterd Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052949 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Mosterd |
| Afwerking | Mat + glans |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Geel, Goud |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zwart Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €85.76Price range: €6.99 through €85.76
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699050549 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Mat Kaki Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052970 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Kaki |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Groen |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
Badkamer tegels Stedelijke Statuario 25,7×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijk Wit 26×28 – Hexagon Wandtegels Glas
€16.51 – €179.87Price range: €16.51 through €179.87
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page








