Showing 121–132 of 136 resultsSorted by popularity
Stabigo Badkamer Y black gray 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Badkamer Y Gray Marmer 30×30 cm
€14.99 – €79.20Price range: €14.99 through €79.20| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Crème / Beige / Bruin Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Bruin, Creme |
| Kleurserie | Crème / Beige / Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Wit / Zwart Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Wit, Zwart |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Rose Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Kleurserie | Rose |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Antraciet Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Wit Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Beige / Bruin Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Bruin |
| Kleurserie | Beige / Bruin |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Kiezels |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Grijs / Antracite Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleurserie | Grijs / Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Antracite / Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Wit, Zilver |
| Kleurserie | Antracite / Crème |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Antraciet Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Kleurserie | Antracite |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème Mix Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Beige, Creme |
| Kleurserie | Crème Mix |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |







