Kleur
- GrijsGrijs 107
- WitWit 43
- ZwartZwart 43
- BruinBruin 51
- BlauwBlauw 33
- GroenGroen 37
- BeigeBeige 32
- CremeCreme 41
- AntracietAntraciet 29
- ZilverZilver 12
- RozeRoze 13
- GoudGoud 6
- GeelGeel 9
- RoodRood 7
- PaarsPaars 3
- BronsBrons 6
KoperKoper 3- OranjeOranje 3
Vorm
Merk
Vloer of wand
Showing 121–132 of 410 resultsSorted by popularity
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
| Merk | Stone-Line |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Kleurserie | Creme |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Marmer |
| Subserie | Ongeglazuurd |
| Vorm | Kiezel |
| Sheet maat | 300 x 300mm |
| Inhoud per doos | 1,00 m2 |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Extra Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €49.00Price range: €6.99 through €49.00| Eancode | 8719699052093 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Extra Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Visgraat |
| Tegelmaat | 23x73mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 247×318 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,44 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Brick Grijs 30 x 30 – Rechthoek Wandtegel Glas
€19.54 – €216.29Price range: €19.54 through €216.29| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Brick |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 45x145mm |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,99 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 10 Gray Brown Marmer 25×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 250×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 4 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed mix black, cream & brown 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Grijs, Wit, Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed mix black & white 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Wit, Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced honed mix brown & cream 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed mix CTBBR 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Bruin, Creme, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S sliced tumb honed brown asian tan 30×30 cm
€14.99 – €102.30Price range: €14.99 through €102.30| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 20 KG |
| Kleur | Bruin, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S swarthy black 30×30 cm
€14.99 – €84.70Price range: €14.99 through €84.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22.5KG |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Pebble S mix asian tan and white (brown&cream) 30×30 cm
€14.99 – €84.70Price range: €14.99 through €84.70| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Natuursteen |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22.5KG |
| Kleur | Bruin, Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stabigo Parquet Y 2.4×2.4 cream tumble 30×30 cm
€14.99 – €96.80Price range: €14.99 through €96.80| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Creme |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


















