Showing 1–12 of 13 resultsSorted by popularity
Badkamer tegels Mykonos-smaragd 31,2×27 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€22.07 – €205.53Price range: €22.07 through €205.53| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Mykonos |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 31,2×27 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,84 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Groen |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijke Statuario 25,7×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€19.29 – €213.26Price range: €19.29 through €213.26| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Stedelijk |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 25,7×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,95 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs, Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijk Wit 26×28 – Hexagon Wandtegels Glas
€16.51 – €179.87Price range: €16.51 through €179.87| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Stedelijk |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 26×28 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,85 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Stedelijk Grijs 26×28 – Hexagon Wandtegels Glas
€16.51 – €179.87Price range: €16.51 through €179.87| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Stedelijk |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 26×28 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,85 |
| Dikte | 6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Levend Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€25.11 – €283.05Price range: €25.11 through €283.05| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Levend |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tour Wit 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Tour |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Tour Grijs 30×30 – Hexagon Wandtegels Glas
€23.33 – €258.78Price range: €23.33 through €258.78| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Tour |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 30×30 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Sevilla Gris Glans 35,3×25,5 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Sevilla |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 35,3×25,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Grijs |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Sevilla Blanco Glans 35,3×25,5 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Sevilla |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 35,3×25,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Sevilla Azul Glans 35,3×25,5 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€20.42 – €189.67Price range: €20.42 through €189.67| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Sevilla |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 35,3×25,5 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,90 |
| Dikte | 9 mm |
| Kleur | Groen |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Mykonos Blauw 31,2×27 – Hexagon Wandtegels Geglazuurde porseleinen steengoed
€22.07 – €205.53Price range: €22.07 through €205.53| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Mykonos |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 31,2×27 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 0,84 |
| Dikte | 8mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Surfaces Alfa Zilver 28,3×24,5 – Hexagon Wandtegels Metaal
€14.23 – €152.56Price range: €14.23 through €152.56| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Metaal |
| Subserie | Surfaces |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 28,3×24,5 cm |
| Sheets per doos | 12 |
| Vloer/wand | Wandtegels |
| Inhoud doos in m2 | 1,08 |
| Dikte | 4 mm |
| Kleur | Zilver |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page


