Showing all 8 resultsSorted by popularity
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Crème Marmer Ongeglazuurd 75x150mm
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Vierkant – Porselein Super Wit Ongeglazuurd, R11 300×300 mm
€6.99 – €89.96Price range: €6.99 through €89.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Merk | The Mosaic Factory |
|---|---|
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 23×23 mm |
| Voegmaat | 2,5mm |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,9 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
Stone Line Rombo Badkamer Tegel Ruit – Mat Antraciet Grijs Ongeglazuurd 75x150mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Beige Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Crème Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
Stone Line Stone Badkamer Tegel Vierkant – Grijs Marmer Ongeglazuurd 100x100mm
€2.00 – €72.50Price range: €2.00 through €72.50
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page





