Keuken tegels
Filteren
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
Dateg Wandtegel Brunei Oceaan Blauw 6,5×25 Inhoud doos 0,82m2
€6.85 – €49.08Price range: €6.85 through €49.08| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 65×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Brunei Azul blauw 6,5×25 Inhoud doos 0,82m2
€6.85 – €49.08Price range: €6.85 through €49.08| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 65×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg wandtegel handvorm Goud 7,5×30
€8.00 – €84.00Price range: €8.00 through €84.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 75×300 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Goud |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Hexagon Onda Platinum
€8.25 – €89.25Price range: €8.25 through €89.25| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 150×170 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wandtegel |
| Kleur | Zilver |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Hexagon Onda Mat Zwart
€7.65 – €76.65Price range: €7.65 through €76.65| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Artisan |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 150×170 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wandtegel |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Handvorm Groen mix5x25
€7.45 – €72.45Price range: €7.45 through €72.45| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 50×250 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg wandtegel handvorm Petrol Blauw 13×13
€7.45 – €72.45Price range: €7.45 through €72.45| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg wandtegel handvorm Groen Mix 13×13
€7.45 – €72.45Price range: €7.45 through €72.45| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Groen |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg wandtegel handvorm ivoor 13×13
€5.95 – €61.95Price range: €5.95 through €61.95| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | DTG |
| Collectie | Handvorm |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 130 x 130 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Ivoor |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Wit Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €47.50Price range: €2.95 through €47.50| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Wit |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Zwart Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Zwart |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamertegel Sticks Kitkat Mist Blauw Tegels 20 x 20 CM
€2.95 – €49.00Price range: €2.95 through €49.00| Dimensions | N/A |
|---|---|
| Merk | Vilar Albaro |
| Collectie | Sticks |
| Materiaal | Keramiek |
| Vorm | Rechthoek |
| Tegelmaat | 200x200mm |
| Tegels per m2 | 25 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 25 tegels / m2 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page







