Showing 1–12 of 21 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Mini Kitkat Vinger – Wit Porselein Geglazuurd 282×308 mm
€6.99 – €79.00Price range: €6.99 through €79.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053427 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Mini VInger |
| Tegelmaat | 12x92mm |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 282×308 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,87 |
| Gewicht per verpakking | 14,94 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Wit Porselein Geglazuurd 296×300 mm
€6.99 – €103.26Price range: €6.99 through €103.26
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Kitkat Vinger – Wit Porselein Geglazuurd 296×299 mm
€6.99 – €126.78Price range: €6.99 through €126.78
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €69.25Price range: €6.99 through €69.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Kasba Badkamer Tegel Vierkant – Wit Glanzend Porselein 297×297 mm
€6.99 – €71.25Price range: €6.99 through €71.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 309×309 mm – Originele artikel
€6.99 – €62.65Price range: €6.99 through €62.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Visgraat – Extra Wit Porselein Geglazuurd 247×318 mm
€6.99 – €49.00Price range: €6.99 through €49.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Sevilla Badkamer Tegel Ovaal Vinger – Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €111.11Price range: €6.99 through €111.11
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Paris Badkamer Tegel Rechthoek – Extra Wit Porselein Geglazuurd 300×300 mm
€6.99 – €85.05Price range: €6.99 through €85.05
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Vierkant – Extra Wit Porselein Geglazuurd 309×309 mm
€6.99 – €42.00Price range: €6.99 through €42.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Rechthoek – Wit Porselein Geglazuurd 291×297 mm
€6.99 – €66.17Price range: €6.99 through €66.17
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zacht wit met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052666 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zacht wit met rand |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |











