Steenstrips Gevelbekleding
Filteren
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
Steenstrips 01 Pastel Gray (Light Yellow) 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Bruin |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 01 Cream Marmer15x50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Bruin |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 01 Light Brown Marmer 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Bruin |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Steenstrips 01 Gray Marmer 15×50 cm
€4.50 – €59.75Price range: €4.50 through €59.75| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Rechthoek |
| Sheetmaat | 150×500 mm |
| Hoogte | 5CM |
| Sheets per doos | 7 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,5 |
| Gewicht per m2 | 26 KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



