Showing all 2 resultsSorted by popularity
Badkamer tegels Chevron Wit Glans 28,3×27,7 – Rechthoek, visgraat Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€14.23 – €132.19Price range: €14.23 through €132.19| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Chevron |
| Vorm | Rechthoek, Visgraat |
| Sheetmaat | 28,3×27,7 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Badkamer tegels Chevron Blauw Glans 28,3×27,7 – Rechthoek, visgraat Wand en vloer Geglazuurde porseleinen steengoed
€16.76 – €157.48Price range: €16.76 through €157.48| Merk | MZT |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Geglazuurde Porseleinen Steengoed |
| Subserie | Chevron |
| Vorm | Rechthoek, Visgraat |
| Sheetmaat | 28,3×27,7 cm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vloer/wand | Wand en vloer |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Dikte | 7 mm |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



