Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 169–180 of 185 resultsSorted by popularity
Stone Line Pebbles Badkamer Tegel Kiezel – Beige / Bruin Kiezels Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Hexagonale Badkamer Tegel Hexagonale – Antracite Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Grijs / Antracite Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Antracite / Crème Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Antraciet Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème Mix Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Crème Mix Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Grijs Marble Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
Stone Line Palladiana Badkamer Tegel Breuk – Zwart / Antraciet Marmer Ongeglazuurd 300x300mm
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Rond – Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 315×294 mm
€6.99 – €116.25Price range: €6.99 through €116.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051744 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 8,86 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051713 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Donker Grijs Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051690 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Grijs |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Grijs |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |













