Keuken Tegels Blauw
Filteren
Kleur
Vorm
Merk
Vloer of wand
Terre d’Azur Hawaiian Blue 12,5×6,3 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Sheetmaat | 12,5 x 6,3 cm |
| Sheets per doos | 48 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Materiaal | Keramiek |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Ocean Blue 28×30 cm
| Merk | Terre d’Azur |
|---|---|
| Afwerking | Glanzend |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Sheetmaat | 280×300 mm |
| Sheets per doos | 1 |
| Vorstbestendig | Nee |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Kleur | Blauw |
Stabigo Parquet Y 10×10 gray blue tumble 30×30 cm
€14.99 – €96.80Price range: €14.99 through €96.80| Merk | Stabigo |
|---|---|
| Materiaal | Marmer |
| Vorm | Kiezel |
| Sheetmaat | 300×300 mm |
| Sheets per doos | 11 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel, Wand- en vloertegel, Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,0 |
| Gewicht per verpakking | 22KG |
| Kleur | Antraciet |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Valencia Badkamer Tegel Hexagon- Blauw Glas Recycled 278×325 mm
€6.99 – €179.95Price range: €6.99 through €179.95| Eancode | 8719699053045 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Recycled |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 43x49mm |
| Voegmaat | 3 mm |
| Sheetmaat | 278×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,00 |
| Gewicht per verpakking | 11 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Kobalt blauw met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16| Eancode | 8719699052840 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Kobalt Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Kobalt Blauw Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55| Eancode | 8719699052383 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Kobalt Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Blauw |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Blauw Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55| Eancode | 8719699052376 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Blauw |
| Doos of monster | Doos, Monster |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Blauw Grijs met rand Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €125.55Price range: €6.99 through €125.55| Eancode | 8719699052352 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw Grijs met rand |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Venice Pennyround Badkamer Tegel Rond – Grijs Blauw Porselein Geglazuurd 315×294 mm
€6.99 – €106.95Price range: €6.99 through €106.95| Eancode | 8719699052345 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Grijs Blauw |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Rond |
| Tegelmaat | 19×5,5mm |
| Sheetmaat | 315×294 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,93 |
| Gewicht per verpakking | 9,07 |
| Kleur | Blauw, Grijs |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Blauw Glas Goud Serie 322×322 mm
€6.99 – €108.87Price range: €6.99 through €108.87| Eancode | 8719699051140 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Blauw |
| Afwerking | Goud Ader |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Goud Serie |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Licht Blauw Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699051065 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Licht Blauw Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
The Mosaic Factory Amsterdam Badkamer Tegel Vierkant – Blauw Mix Glas Basic 322×322 mm
€6.99 – €51.79Price range: €6.99 through €51.79| Eancode | 8719699051027 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Blauw Mix |
| Afwerking | Fijne Korrel |
| Materiaal | Glas |
| Subserie | Basic |
| Vorm | Vierkant |
| Tegelmaat | 20x20x4 mm. |
| Voegmaat | 1,5 mm |
| Sheetmaat | 322×322 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 1,04 |
| Gewicht per verpakking | 6,75 |
| Kleur | Blauw |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page



















