Kleur
Vorm
Vloer of wand
Showing 25–36 of 58 resultsSorted by popularity
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit/Zwart Porselein Ongeglazuurd, 4 black flowers 260×300 mm
€6.99 – €116.96Price range: €6.99 through €116.96
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052871 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit / Zwart |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Donker Grijs Mix Porselein Ongeglazuurd, R11 281×325 mm
€6.99 – €104.65Price range: €6.99 through €104.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053137 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Donker Grijs Mix |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 51×59 mm. |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 281×325 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,91 |
| Gewicht per verpakking | 11,61 |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
| Kleur | Grijs |
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699051683 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Wit Porselein Geglazuurd 256×296 mm
€6.99 – €55.00Price range: €6.99 through €55.00
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052611 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Wit |
| Afwerking | Mat |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 95x110mm |
| Voegmaat | 3,5 mm |
| Sheetmaat | 256×296 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wand- en vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,76 |
| Gewicht per verpakking | 14,87 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Ja |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Zacht wit met rand Porselein Geglazuurd 260×300 mm
€6.99 – €109.16Price range: €6.99 through €109.16
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699052666 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Zacht wit met rand |
| Afwerking | Glanzend |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Geglazuurd |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Wandtegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 10,13 |
| Kleur | Wit |
| Doos of monster | Doos, Monster |
The Mosaic Factory Barcelona Badkamer Tegel Hexagon – Taupe Porselein Geglazuurd 281×325 mm
€6.99 – €113.75Price range: €6.99 through €113.75
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Hexagon Onda Platinum
€8.25 – €89.25Price range: €8.25 through €89.25
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dateg Wandtegel Hexagon Onda Mat Zwart
€7.65 – €76.65Price range: €7.65 through €76.65
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Black-Gold 28×30 cm
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Ocean Blue 28×30 cm
Terre d’Azur Hexagonale Mosaic Verde Mix 28×30 cm
The Mosaic Factory London Badkamer Tegel Hexagon – Super Wit Porselein Ongeglazuurd, R11 260×300 mm
€6.99 – €89.70Price range: €6.99 through €89.70
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Eancode | 8719699053571 |
|---|---|
| Merk | The Mosaic Factory |
| Kleurserie | Super Wit |
| Afwerking | Mat, antislip |
| Materiaal | Porselein |
| Subserie | Ongeglazuurd, R11 |
| Vorm | Hexagon |
| Tegelmaat | 23×26 mm. |
| Voegmaat | 2,5 mm |
| Sheetmaat | 260×300 mm |
| Sheets per doos | 10 |
| Vorstbestendig | Ja |
| Vloer/wand | Vloertegel |
| Inhoud doos in m2 | 0,78 |
| Gewicht per verpakking | 9,35 |
| Kleur | Wit |
| Lichtbetreedbare ruimte | Nee |







